• sipariş ver
  • sipariş ver
  • sipariş ver

V-Pills Gold İçeriği

V-pills gold kapsülün günlük kullanımı sabah ve akşam olmak üzere iki kapsüldür.

1 kutusu bir aylık kullanım içindir. yani 1 kutusunda 60 adet kapsül bulunmaktadır.

Her bir kapsül 595 mg dır.

Kapsüller Kanada dan ithal olmakla birlikte helal sertifikalıdır.

İçerisinde bitkisel karışımlar bulunan ve içeriğinde hiçbir şekilde kimyasal madde içermemekte tamamen doğal yöntemler ile elde edilmiştir. 

V pills gold içeriğinde neler var bir bakalım…

ALIÇ

YULAF SAMANI

KEÇİ BOYNUZU

E Vitamini

Bağışıklık sistemini güçlü kılmaya yarayan en önemli vitaminlerden biri olduğunu biliyor olduğumuz e vitamini v pills içeriğinde yer almaktadır ve bu doğrultuda etkili bir şekilde sonuçlara ulaşmak isteyen insanlar için sunulmuştur. Kanser riskinin ortadan kaldırılması, kalp krizi, kolesterol gibi hastalıklarda etkili bir yapıya sahip oluyor olması ile beraber v pills içeriğinde de yer verilmiştir.

B3 vitamini

Günlük yaşantımız dâhilinde birçok yiyeceğin içinde yer aldığı bilinmekte olan b3 vitamini ile beraber kan akışının hızlandırılması sağlanıyor olduğu gibi bu alanda etkili sonuçlara ulaşılmakta olan ve bir o kadar da vitamin hücrelerinin üretimi için kullanılmakta olan başarılı bir yapıya sahiptir. B3 vitamini dâhilinde aynı zamanda da cinsel hormonların sentezlenmesi için önemli faktörlere sahip oluyor olduğu bilinmektedir.

Ginkgo

Ginkgo yaprağı yani ginko biloba ile beraber cinsel yaşamınız dahilinde etkili bir yapıya sahip olmanız için kan akışını hızlandırıcı etkiye sahip olması ve merkezi sinir sistemini hazır bir halde tutuyor olması ile beraber genital bölgelerden kan akışını da önemli ölçüde hızlandırması sağlanarak etkili bir cinsel yaşama sahip olmanızı sağlayacak olan v pills içeriğinde dahil edilmiştir.

Çin Ginseng kökü;

Günlük yaşantınız dâhilinde meydana gelebilecek olan yorgunluğun üzerinizden atılmasını sağlayacak bir yapı ile beraber size ayrıca enerji sağlayacak bileşenleri içeriğinde barındırıyor olması ile beraber afrodizyak etkili bir haldedir. Dolayısı ile bu alanda etkili bir şekilde sizlerde cinsel yaşamınızı sürdürmeniz için panax ginseng olarak da bilinmekte olan bu ürün v pills tabletlerin içeriğinde yer almaktadır.

hızlı teslimat